menusearch
sanataknou.com

سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان

صفحه اصلی
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۲۳:۲۰
۱۳۹۷/۶/۹ جمعه
(0)
(0)
سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان
سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان

سخن مدير عامل

نمایشگاه صنعت به ویژه در استانی مانند اصفهان که با داشتن هزاران واحد کوچک و بزرگ صنعتی، دانشگاه های معتبر، مراکز علمی-تحقیقاتی گسترده، شهرک های صنعتی وسیع و مدیران شاخص کشوری در این حوزه بخش مهمی از ظرفیـت های صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است، نمایشگاهی مهم و راهبردی است.

پیشکسوتان و نیروهای جوان تحصیل کرده این حوزه در اصفهان مخاطبان بومی این نمایشگاه را تشکیل داده و این آن را مورد قضاوت قرار می دهند. از سوی دیگر نمایشگاه صنعت در این استان سرآمد صنعتی، مورد قضاوت دیگر استان ها است و این امر کار برگزارکنندگان را سخت تر می کند.  

نمایشگاه صنعت (صنایع کارگاهی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته) به عنوان رویدادی مهم و تأثیرگذار در این حوزه، در حالی امسال برای نهمین دوره در استان صنعتی اصفهان برگزار می شود که طی هفت دوره گذشته موجودیت و تأثیرگذاری خود را به اثبات رسانده و در ردیف یکی از معتبرترین نمایشگاه های کشور در این بخش قرار گرفته است.

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان طی هشت سال گذشته تلاش کرده است با برگزاری این نمایشگاه تخصصی، صنعتگران را در دستیابی به اهداف خود یاری کرده و فضایی تعاملی را برای بررسی و طرح مشکلات و دغدغه ها، توانمندی ها و طرفیت ها و نیز ارایه دستاوردها فراهم سازد.

ضمن قدردانی از تمامی مشارکت کنندگان، بازدیدکنندگان، کارشناسان و حامیان این نمایشگاه، اطمینان داریم که تلاش در راستای برگزاری این نمایشگاه تلاش در راستای ارتقای کیفیت تولیدات ملی و عرضه آن به بازارهای بین المللی است.

بر این اساس امیدواریم این نمایشگاه در فضایی کاملاً تخصصی پیش رود و رضایت فعالان و دست اندرکاران صنعت کشور را فراهم آورد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده