menusearch
sanataknou.com

همکاران شرکت سناتک نو سپاهان

header
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
(0)
(0)
همکاران شرکت سناتک نو سپاهان
ب

به دنبال گسترش فعالیتهای شرکت سناتک نو سپاهان و با توجه به تخصص شدن شاخه های مختلف علوم فنی و مهندسی این شرکت از دانش و تخصص شرکت های زیر در جهت پیشبرد سریع و دقیق پروژه ها استفاده می نماید :

1-شرکت آرمان گستر آناهیتا
معرفی:
شرکت آرمان گستر آناهیتا (آگسا)با اتکا به چند دهه تجارب مدیریت خود در زمینه طراحی،ساخت،نصب و راه اندازی صنایع بزرگ کشور از جمله نفت،گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد وسایر صنایع، تاسیس و آمادگی آن را دارد که توانمندی خود را در اختیار صنایع کشور قرار دهد .
مدیریت این شرکت پس از انجام پروژه های مختلف صنعتی وکسب تجربه لازم ، هم زمان با شروع به ارائه خدمات طراحی ، تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و فولاد و همچنین مشارکت و مدیریت عملیات راه اندازی صنایع بزرگ نفتی و پتروشیمیائی ، به منظور ایجاد امکان ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع در سال 1382 اقدام به تاسیس کارگاه ساخت تجهیزات فلزی با نام پارس متال در محل شهرک صنعتی محود آباد نمود وافتخار این را دارد که خدمات خود را در اختیار واحدهای بزرگ صنعتی ازجمله صنایع نفت و گاز وپتروشیمی ، صنایع فولاد ، صنایع کاغذ و سایر صنایع قرار داده وخوشبختانه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید .
این گروه صنعتی بنا به نیاز روز افزون صنایع ومحدودیت ارائه خدمات ، از ابتدای سال 1391 بر آن شد که با تاسیس شرکت آرمان گستر آناهیتا(آگسا) نسبت گسترش فعالیت و افزایش ظرفیت تولید و خدمات فنی و مهندسی و بازرگانی خود اقدام نماید و به همین منظور طرح توسعه خود را در محل شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان احداث و راه اندازی نمود.


2-شرکت فنی مهندسی آرمان طرح
معرفی : 
از سال 1384 به طور رسمی با نام فرا طرح فعالیت خود را در حوزه های مختلف مهندسی معکوس ،طراحی،ساخت و کنترل کیفیت قطعات صنایع مختلف آغاز نمود. بنیان گذاران این شرکت از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های معتبر کشور بوده و پس از گذشت قریب به ده سال از کسب تجربیات ارزنده در صنعت ،تصمیم به تاسیس شرکت به صورت حقوقی نمودند. در سالی دولت آن دولت تدبیر و امید نامگذاری شد و با هدف تدبیر دانش محور در مدیریت و اداره شرکت در اداره ثبت شرکتها با نام “آرمان طرح”اسپادانا با شماره ثبت 3593 به ثبت رسید. این شرکت با تکیه بر محورعلم و دانش و با مشاوره گرفتن از اساتید با تجربه دانشگاه و جوامع پیشرفته صنعتی از ارکان اصلی رشد میباشد، ایفا نمایند. شعار اصلی شرکت که “هسته هوشمند،شبکه توانمند”است، دلالت بر به کارگیری نیروهای متخصص ومتعهد در هسته ی مرکزی شرکت وهمچنین بهره مندی و توان پتانسیل صنایع رقابت با سازنده های خارجی و بر اساس استاندارد های معتبر و به روز دارد.

امید است با ایجاد تعاملی سازنده با کارفرمایان کارکنان و کلی ذینفعان سازمان خود بتوانیم اهداف متعالی شرکت را محقق نموده و از این راه دین خود را در پیشرفت وتعالی میهن عزیزمان به درستی ادا نماییم.

آرمان طرح افتخار همکاری موفق با بیش از 800 شرکت وکارگاه های بزرگ وکوچک در سطح استان اصفهان در امر مهندسی معکوس و مشاوره ساخت داشته است و با شناخت توانمندی های ساخت صنعتگران محترم بالایی در مدریت پروژهای بومی سازی قطعات و مجموعه ها را داراست که به عنوان مثال قسمتی از این قطعات به تصویر کشیده شده است.

این شرکت با استفاده از کادر مجرب و متخصص و بکارگیری پیشرفته ترین دستگاههای اندازه برداری اپتیک روز دنیا اقدام به ارائه خدمات مهندسی معکوس، اندازه برداری و کنترل کیفی ابعادی و هندسی به صنعتگران محترم کشور نموده است.

آرمان گستر آناهیتا
 سنگین تراش سپاهان